Jak to celé vzniklo

Nejsme na trhu od roku XX, neprohlašujeme o sobě, že jsme nejlepší, ale to co děláme, děláme s láskou, nadšením a otevřeným srdcem.

Jsme Dan a Lukáš, dobří kamarádi a vášniví letci. Spojily nás letecké navigační soutěže, kde jsme společně objevovali krásu létání a sdíleli radost ze vzdušných dobrodružství.
Po mnoha letech v kokpitu a procestování České republiky i okolních zemí jsme oba přemýšleli, co dál. A odpověď byla jasná – chceme předávat naše znalosti a lásku k létání dalším nadšencům. Oba jsme si, ještě každý sám za sebe, vybrali cestu instruktora. Zjistili, že máme nejen podobné zážitky, ale i podobný přístup k výuce – aby každý student co nejlépe rozvíjel své dovednosti podle svého individuálního tempa a stylu učení. Chceme, aby naši žáci nejen získali potřebné dovednosti, ale také zažívali krásu létání a plnili si své letecké sny.
Spojili jsme své síly, abychom vám nabídli jedinečný zážitek z výuky létání. Sledujeme společný cíl – pomoci vám dosáhnout vašich leteckých snů. Jsme tu, abychom vás podpořili na cestě k obloze a vytvořili prostředí, kde můžete svůj letecký růst naplno rozvinout. Jsme připraveni sdílet naši vášeň a zkušenosti, abyste se stali špičkovými letci.