Letadla

Ekolot JK05L Junior

JK05L Junior je ultralehký hornoplošník se sedadly umístěnými vedle sebe. Prostorná kabina poskytuje dostatek pohodlí a nádherný výhled. Junior se vyznačuje skvělými letovými vlastnostmi a snadnou pilotáží – je nezáludný a odpustí mnoho chyb. Aerodynamické brzdy, známé především z kluzáků, přidávají bezkonkurenční výhodu na přistání. Koneckonců, i z těchto důvodů létá česká reprezentace zejména na tomto typu.
Junior je skvělé letadlo pro výcvik. Ten náš je navíc velmi nadstandardně vybaven i pro cestování. Kvalitní rádio, odpovídač, GPS navigace, ELT a záchranný padákový systém z něj dělají skvělého parťáka i na delší cesty po Evropě.


Evektor EV97 Eurostar

Eurostar EV97 je ultralehký dolnoplošník kovové konstrukce se sedadly umístěnými vedle sebe. Má prostornou a pohodlnou kabinu s nadstandardním výhledem. Eurostar je „hodné“ letadlo, které je ideální pro výcvik díky svým perfektním letovým vlastnostem a výbornou stabilitou ve všech letových fázích.
Za letu stavitelná vrtule mu zajišťuje ideální letové výkony ve všech fázích letu. Ve výbavě nechybí rádio ICOM, odpovídač sekundárního radaru v módu „S“ a standardní letové a motorové přístroje.